Вільний продаж землі для фермерів тепер доступний на сайті торгів Прозорро

Україна впритул взялася за питання, яке давно вважається закритим, приблизно 20 років проходив ряд маніпуляцій із землею під сільськогосподарське призначення і оформити договір купівлі-продажу було неможливо. Зараз же, нова влада країни взялася дуже щільно за аграрний ринок і питання хочуть вирішити в короткі терміни, саме тому сайт торгів планується бути відкритим вже 1 липня цього року. Реформа з ринком землі, який має запрацювати в повному порядку, вже формується щільно входить у виконання.

Землевласники – люди непрості, у них безліч обов’язків, а до них додалося постійно відстеження ситуації з документацією. Особливо, це може сильно позначитися на самих дрібних фермерських торговців https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsiony-po-zemli-skoro-startuyut-v-ukraini/, адже спекулянти не дрімають, а чесної люд відчайдушно страждає від своєї довірливості і відсутності допомоги від держави.

Переваги електронних торгів системі Прозорро.Продажі

Через електронну систему представляється можливим здавати землю в оренду. Так як в Україні вся гектарна площа сільських ділянок під фермерську роботу становить порядком 43 мільйони, то фінансова сторона країни однозначно стане більш стабільною.

Так як на багато доводилося закривати очі і підприємці намагалися роздобути розширення для свого бізнесу на вигідних умовах тільки в свою сторону, то сільські жителі і прості фермери просто не знаходили часу на розбирання такого типу, враховуючи нерівні шанси.

Ефективність такої системи була давно доведена і багато хто користується їй в повній мірі. Через систему Прозорро в оренду здаються масштабні паркінги, різні нежитлові приміщення і багато іншого. Можуть продавати реальні активи на перевірку з корисними копалинами і в цілому все що завгодно.

Продаж паїв на майданчику також можлива і це вважається дуже спрощеною процедурою. Компанія, пов’язана з біржею, спокійно бере участь у продажі всього самого різного на даному електронному ринку. Тому, саме час підготуватися до аукціону, зареєструватися і перемогти всіх найбільшою ставкою. Після цього, можна відразу ж позначити якість роботи на торгах і всю їх ефективність.