«Українська універсальна біржа» – акредитована платформа Prozorro.Sale

На платформі УУБ нерухомість продається або здається в оренду через систему Прозорро.Продажі. Орендодавцями можуть бути як державні підприємства, так і торгові компанії. Одним із постійних користувачів є АТ «Укрпошта». Місце вибору нерухомості для передачі чи оренди є вся Україна.

Які об’єкти нерухомості пропонуються в оренду за підтримки Prozorro?

Наступні приміщення здаються в прозору оренду в електронній системі:

  • невизначені – існує можливість вибору: орендар вирішує, для яких цілей використовувати об’єкт оренди (бар, магазин, інший вигідний чи збитковий бізнес);
  • ділова нерухомість – приміщення з певним призначенням, наприклад, офіс чи кіоск для торгівлі, експлуатуються з метою отримання доходів;
  • склади – часто окремі будівлі або приміщення на першому поверсі, з додатковим входом, можуть ідеально використовуватися як склад (вони можуть бути з комунікаціями або без них).

На офіційному сайті Prozorro Української універсальної біржі є можливість здавати в оренду: павільйони для торгівлі, гаражі, бази відпочинку та інші приміщення.

Плюси оренди в системі Прозорро для бізнесу

Оренда нерухомості з використанням ймовірностей системи електронної торгівлі Prozorro є вигідною та простою: нерухомість державної та комунальної власності часто розташована в привабливих і багатолюдних районах для торгівлі. Отже, дозволяється здавати в оренду вигідну нерухомість у кожному куточку України, щоб збільшити або розпочати власний бізнес.

Державні підприємства володіють різними об’єктами: від ділових офісів до великих будівель. Як великі холдинги, так і власники середнього чи малого бізнесу зможуть знайти власну версію оренди державних активів.

Договір оренди з держпідприємством розрахований на необхідний період та з чітко визначеними умовами. Орендодавець може бути впевнений, що всі юридичні питання сторін будуть виконані.

Нерухомість здається на тривалий термін – від півроку і більше. Важливо, що не потрібно поновлювати контракт щомісяця або постійно шукати нові приміщення для вашого бізнесу.Оренда приміщень через акредитований сайт та продаж землі https://sale.uub.com.ua/ru/filter/land-parcel вигідно на УУБ. На платформі збираються користувачі з усієї України. Доля, яку ви висунете, не буде проігнорована. В аукціоні беруть участь не менше 2 учасників.