Що таке комерційні аукціони, і як вони проходять?

Комерційні торги на увазі можливість реалізувати або придбати комерційне майно за вигідною вартості. При цьому, комерційні торги можуть проходити не тільки з питань покупки, але і для здачі в оренду. Скористатися вигідними умовами можуть і фізичні і юридичні особи на рівних умовах. Слід увійти в систему «Прозорро. Продажі », і запропонувати власні умови щодо ставки.

 За допомогою вдосконаленої системи проведення торгів, навіть малі підприємства можуть отримати унікальну можливість придбати вигідно необхідні товари, і розширити межі своєї справи. При цьому, в рамках аукціонів можна взяти в оренду, або придбати наступні види товарів:

  • Нерухомість;
  • Рухоме майно;
  • Земельні ділянки;
  • Будинки й будинки;
  • Устаткування для виробництва, і багато іншого.

Завдяки унікальному проекту користувачі змогли брати участь в торгах, і немає більше необхідності шукати посередника, і витрачати не тільки свого часу, але і витрачати зайві кошти. Майданчик не встановлює обмеження до учасників платформи, тобто реалізовувати або купувати виставляються лоти можуть і державні і приватні підприємства. Крім того, торги проходять під наглядом і контролем встановлених органів, або просто бажаючих. 

Спостерігати за ходом аукціонів можна навіть без проходження реєстрації. Зрозуміти умови, і правила реалізації комерційних пропозицій в рамках публічних торгів можна на сайті https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/komercijni-torgi/

Учасники можуть не тільки брати участь в торгах, а й спостерігати за ходом їх проведення. Крім того, якщо у вас виникли проблеми в роботі, то ви завжди в праві звернутися за допомогою в службу підтримки.