Публічні торги системи Прозорро

Національна комісія з цінних паперів та торгового ринку України з відносно недавнього часу стає регулятором чинним у тому числі й для товарних бірж. У зв’язку з цим комісія надала ліцензію на виконання професійної діяльності першої товарної біржі на території України, тобто Української енергетичної біржі, зареєстрованої на території Києва.

Цей період є початком використання найсучасніших методів ліцензування та діяльності як такої на товарних ринках та ринках капіталу.

Як сказано раніше, комісія зареєструвала нові правила біржі, надала Українській енергетичній біржі відповідні ліцензії, які надають можливість організовувати торгівлю продукцією на торгових біржах та виконувати клірингову діяльність для того, щоб визначати зобов’язання.

Тривала підготовка до реєстрації виконувалася у межах нових вимог ліцензування, що дозволяє надалі організовувати торгівлю похідними.

Виконання всіх цих варіантів діяльності є досить важливим, що надалі лише сприятиме прозорій та відкритій торгівлі на території України різноманітними енергоресурсами та зокрема надасть можливості для більш конкурентної та незалежної біржової торгівлі.

Наразі Українська енергетична біржа використовує інструментарій, який надає різноманітні варіації для виконання торгів електроенергією, зокрема учасниками торгів можливе виконання угод за коефіцієнтами, а також використання так званих блокових торгів. Таким чином, прямо зараз компанії, які мають відповідну акредитацію з електроенергії, можуть користуватися таким інструментарієм.

Умови торгів Української енергетичної біржі

Українська енергетична біржа запровадила гнучкі умови у комплексному варіанті або окремих торгах.

Укладені угоди з деякими міжнародними інституціями є додатковою вимогою, поряд із використанням сучасних європейських біржових технологій. Всі ці фактори вказують на можливість подальшого забезпечення більш прозорої та грамотної торгівлі від отримання всіма зацікавленими учасниками ринку рівних та зручних умов для участі в тих чи інших аукціонах та проведення торгів https://sale.ueex.com.ua/ru/news/perelik-zemelqnyh-dilyanok-vystavlenyh-na-aukcion-v-ukraqini

Якщо звернути увагу на існуючі дані статистики, то не складно зробити висновок про те, що надалі ця область надасть лише найкращі показники і зможе стати додатковою вимогою для розвитку української фінансової галузі. Прямо зараз багато учасників ринку користуються платформою Української енергетичної біржі і вигоди отримують, як замовники так і постачальники.

Як же взяти участь у продажу нерухомості за допомогою УЕБ?

Зовсім скоро починається старт продажів нерухомості у вигляді земельних комунальних та нежитлових ділянок, але професіонали та любителі, тобто учасники онлайн аукціонів, як і раніше, задаються питаннями: наскільки вигідними будуть аукціони для покупців? Чи зможуть придбати нерухомість не лише найвпливовіші та найбагатші бізнесмени? Як забезпечити чесну угоду та не виявитися ошуканим? Усі вирішення проблем, що хвилюють, можна знайти на сайті Української енергетичної біржі. Торги на цій платформі відрізняються своєю законністю, тому для продавців та покупців немає підстав сумніватись в прозорості продажів електричної енергії.

Продаж нерухомості на даному сайті можливий завдяки її законності та швидкості. За допомогою інтернет-платформи Прозорро здійснюється продаж усієї нерухомості банків на межі банкрутства або вже збанкрутілих. Усі документи готуються спочатку, і все, що необхідно зробити потенційним учасникам інтернет-аукціонів з продажу ліквідованої нерухомості збанкрутілих банків – зареєструватися на сайті та подати заявку на участь в аукціоні. 

купівлі та продажу спрощено у кілька разів за допомогою електронної платформи аукціонів майна банкрутів Прозорро.Продажи. Адже не багато хто хоче мучитися з паперовою тяганиною і присвячувати свій час тільки їй. Тут же сайт має максимально доступний і зрозумілий інтерфейс, готовий сприяти потенційним учасникам аукціонів у здійсненні угоди на майно банків-банкрутів.

Завдяки прийнятому нещодавно рішенню Верховної Ради було встановлено закон про продаж земельних ділянок. Тому з першого липня у всіх бажаючих буде можливість придбати нерухомість на спеціальній інтернет-платформі.

Завдяки чесній системі онлайн-аукціонів у сервісі Прозорро. Продажу відсутня ситуація з нечесним продажем земельних ділянок за допомогою зв’язків та хабарів. Аукціони доступні абсолютно кожному.

Андрій Мартін, керівник реформи продажу земельних ділянок та ліквідованої нерухомості України, говорить про те, що дані інтернет ресурси сприяють активному розвитку держави загалом і незабаром вийдуть на новий рівень. Завдяки відкритим інтернет-платформам, таким, як ProZorro.Sale, купівля нерухомості збанкрутілих банків стала можливою без різних тіньових угод та корупції.