Аукціон з продажу необробленої деревини в м. Чернігів

Вже більше року великі Лісозаготівельні організації повинні проводити електронні аукціони в Чернігові та інших регіонах України з продажу необробленої деревини.

Ця ідея від Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища та державного підприємства УЕБ спрямована на забезпечення повної прозорості на ринку лісових ресурсів та спрощення контролю за обігом лісових ресурсів і цільовим розвитком.

Влада України приняла постанову про реалізацію проекту, завдяки якому проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини буде реалізовано в інтернеті. Цей документ надає право продавати всю деревину в Україні в електронному вигляді.

Цей процес здійснюється на спеціальних майданчиках, таких як Генеральна біржа України, що в кінцевому підсумку зруйнує корупційну схему, яка є на ринку деревини. Це допоможепозбутися від неї. Але є деякі обмеження по партії: обсяг повинен становити не меньш 100 кубів, вартість повинна починатися від 190 000 українських гривень.

Крім використання електронного обліку та моніторингу лісозаготівель, вирубка лісу в Карпатах також заборонена. Цей рух наблизив Україну на один крок до ЄС.

Де вигідно купити необроблену деревину в Чернігові

Раніше деревина продавалася за прямими контрактами, що вимагало негласного планування і значних знижок. Ініціаторами публічних аукціонів і прозорих продажів необробленої деревини є експерти в області електронних систем, експерти державної лісової адміністрації та управління ефективного нагляду. Завдяки цій процедурі ви можете зберегти всю інформацію про аукціон у відкритому доступі, тим самим виключивши фактор корупції.

Чотирирічний прибуток країни, що продає деревину на електронному аукціоні, становить 28 млрд грн. Платформа української біржі також підключилася до процесу поповнення республіканського бюджету. Наші фахівці працюють прозоро з моменту створення системи, а робота з продажу може гарантувати, що ви отримаєте потрібну нерухомість за вигідною ціною.

Пройшовши процедуру швидкої реєстрації на сайті організації, ви можете взяти участь в аукціоні такої необробленої деревини в Чернігові:

  • Круглий ліс: дуб звичайний, альвуд чорний, клен норвезький, сосна звичайна;
  • Інша деревина: ясен звичайний, осика тремтяча, береза.

Більш детально дізнавайтесь тут: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-m-chernigiv-na-prozorrosale/