Що відбувається після закінчення аукціону на продаж земельної ділянки

Завдяки інтернету, ми можемо легко знаходити будь-яку інформацію, яка нас може зацікавити. Це також стосується аукціонів, торгів, електронних тендерів й тому подібних процедур. Частіше за все, люди цікавляться тим, як проходять самі торги, як до них підготуватися, які документи повинні бути присутні, як не отримати відмову і так далі. 

Це також стосується і аукціонів з продажу земельних ділянок. На даний момент, в українців є змога придбати подібні ділянки й використовувати їх для ведення певного господарства. При цьому, набагато рідше можна зустріти питання, які стосуються того, що робиться після того, як тендер підходить до закінчення.

Що відбувається після визначення переможця в боротьбі за землю?!

Насправді, тут все досить просто і чогось незвичайного тут не відбувається. При цьому, сама інформація може бути корисною, тому є сенс пройтись по декількох основних моментах:

  • Вже через 2 дні після того, як були закінчені торги, виноситься постанова про те, що представляється право на оренду земельної ділянки;
  • Ще один день витрачається на те, щоб були укладені всі відповідні договори між замовником и учасником;
  • Далі, є ще 5 днів на те, щоб переможець в торгах вніс 50% від повної суми. Далі, є ще один місяць на те, щоб внести залишок коштів для того, щоб повністю погасити свою заборгованість;
  • Вже після цього, укладається кінцева домовленість про оренду земельної ділянки на невизначений термін.

В цілому, якщо говорити саме про основні етапи, то це і є ті моменти, які дуже часто остаються поза кадром. Відповідно, учасники, які ніколи не перемагали в торгах могли навіть не знати того, через що їм доведеться пройти в тому випадку, якщо вони отримають певне замовлення.

Що стосується шансів на перемогу в таких торгах, то тут ситуація не менш цікава. Дуже багато залежить від того, як була оформлена сама заявка. У випадку з торгами – це обов’язковий критерій, якому варто приділяти особливу увагу.

Ви можете скористатися послугами сайту tender.uub.com.ua, який в плані тендерів все ще вважається одним з кращих. Мова йде про давно акредитований та перевірений часом сервіс. Більш того, він є й досить простим в плані інтерфейсу. Це означає, що вам буде дуже легко розібратися в тому як він працює. Це особливо актуально для новачків, які зіштовхнулися зі всім цим вперше.