Оренда землі в Києві

Різні авторитетні видання, в тому числі Земельний і Цивільний кодекси України, характеризують правила оренди земельних ділянок або прав на них. У керівних принципах, зокрема, говориться, що Оренда землі в Києві, на яку претендує держава, так само як і об’єднання колективної власності, може здійснюватися шляхом бартеру або відповідного вибору головних фахівців. Потенційний житель може відстежити порожню земельну ділянку за допомогою відповідних кадастрів або безпосередньо на біржі. Щоб взяти участь в обміні, ви повинні подати заявку, а також сплатити витрати на реєстрацію та страхування.

Оренда землі через УУБ

Якщо це не надто складно, зверніть увагу, що проект Угоди про оренду землі розроблений Департаментом земельних активів на основі одного з архівів:

  • запит Київської міської державної організації,
  • вибір Київської міської ради,
  • голова Постійної комісії Київської міської ради з благоустрою, проектування та землекористування.

Для цього законний власник (орендар), отримавши дублікат значущого архіву, звертається до Департаменту щодо:

  • планування проекту договору (шляхом додавання фотозйомки земельної ділянки, розташованих на ньому споруд і конструкцій);
  • оцінка міри оренди земельної ділянки, зазначення даних про реальне використання земельної ділянки, будівель і споруд відповідно до КВЕД і наявність (відсутність) мешканців цих будівель і споруд і додавання першого концентрату зі спеціалізованої документації за стандартною грошовою оцінкою земельної ділянки, наданої Головним управлінням Держгеокадастру в Києві, що відноситься до години реєстрації важливої заяви.

Проект угоди розроблено відповідно до умов, передбачених законом України» Про оренду на березі», стандартним розумінням оренди землі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів, та методикою забезпечення прав на землю із земель колективної власності у місті Києві, затвердженої рішенням Київської міської ради.

При закритті договорів оренди (погоджень по відновленню і внесенню в них змін) міра оренди (як рівень стандартної грошової оцінки земельних ділянок) встановлюється відповідно до вибору Київради, що знаходиться при владі в момент їх прийняття, який затвердив ці ставки.

Заходьте на лоти ProZorro Продажі, дивіться посилки і вигравайте бартери. Підпишіться на електронну брошуру і Telegram-бота UUB-швидко дізнавайтеся про нові біржі!

Детально: https://sale.uub.com.ua/ru/news/arenda-zemli-v-Kieve